Koberce Opava
Široká nabídka koberců včetně možnosti jejich pokládky.
© Podlahy Jiří Machů - prodej a pokládka podlahových krytin

Koberce

Čistící zóny a rohože

Vstupní   čistící   rohože   omezují   nošení   špíny   a   vody   do   objektu.   Průchodem   přes   čistící zóny   se   zachytí   většina   nečistot   a   vlhkosti,   které   by   byly   jinak   vnášeny   například   do   vašeho domu   či   kanceláře.   Můžete   si   zvolit   čistící   zónu   vnitřní   textilní   nebo   venkovní   s   gumovými či textilními pásky.

Bytové, zátěžové a kusové koberce

Bytové    koberce    nabízejí    komfort,    teplo    a    širokou    škálu    barev    a    vzorů.    Vhodné    jsou zejména    do    dětských    pokojů,    obýváků    atd.    Zátěžové    koberce    jsou    charakteristické vysokou   užitou   hodnotou,   odolností   a   splněním   bezpečnostních   i   požárně   technických norem a zároveň jednoduchým designem, který vhodně doplní kancelář či provozovnu.

Běhouny

Nabízíme   běhouny   různých   šířek   a   délek.   Vybírejte   z   široké   nabídky   motivů   a   barev. Koberce   běhouny   jsou   vhodné   například   do   chodeb,   hal,   předsíní,   na   schody   (schodiště), jako   předložky   k   posteli   nebo   i   do   kuchyně   ke   kuchyňské   lince.   Většina   běhounů   má   gelový (gumový)   podklad,   který   zabraňuje   svévolnému   posouvání   běhounu   po   podlaze,   popřípadě je možné si dokoupit si protiskluzovou podložku pod koberec.

Nabízíme koberce od těchto výrobců:

BALTA BALZAN ASSOCIATED WEAVERS EUROPE
nášlapy
koberec
bytový koberec
Machů Podlahy
Logo podlahy Machů
vzorník koberců